CENTRUM ZUZKA - KLUB

Čechova 550
Mladá Boleslav
29301
 

kontaktní osoba:

Mgr. Pavla Marková
cz.klub@centrum.cz
 
 
 

KLUB CZ

je soukromý prostor vytvořený pro maminky s dětmi. Snažíme se pro vás vytvořit příjemné prostředí s pohodovou atmosférou a nabídnout rozličné aktivity pro maminky i děti. Nabízíme např. hravá dopledne, kreativní dílničky pro děti, kreativní dílny pro maminky s hlídáním dětí, klubík pro předškolkové děti a další. Aktuální nabídky a informace budou vždy uvedeny na FB Centra Zuzka a zde na webových stránkách.

KLUBOVÉ DOPOLEDNE

Každé pondělí a středu je pro vaše děti otevřen klub CZ v čase 7:45 - 12:00. Děti si zde navykají na čas strávený bez maminek. Hrajeme si, zpíváme, muzicírujeme, tvoříme, cvičíme, využíváme prvky kreativity v pohybu, rozvíjíme jemnou motoriku, čteme knížky a mnoho dalšího. Nezapomínáme pít a dáme i svačinku :-). Možnost přihlášení i na jeden den v týdnu. Pro více informací pište na cz.klub@centrum.cz.

MINIVĚDA

Součástí KLUBU je také vývojová laborka pro MINIVĚDU! Možná se můžeš stát součástí přípravného týmu i ty.... !

MINIHERNA

Nepravidelně v úterý 9-11 je naše hernička otevřena pro maminky s dětmi. Přijďte si užít jiné hračky, jiný prostor  a strávit čas s dalšími dětmi v příjemném prostředí našeho KLUBU. Kdy máme otevřeno zjistíte na FB Centra Zuzka nebo pište na cz.klub@centrum.cz.

MINILABORKA

Hernička s rozvojem jemné motoriky za využití naší laborky a jejího vybavení :-)))). Alternuje s herničkou v úterý 9-11.

ANGLIČTINA PRO MAMINKY

Pro maminky s malými dětmi nabízíme kurzy, kdy mohou brát děti na hodinu angličtiny s sebou. Přítomnost ratolestí není na překážku. Je tu pro ně připravena malá hernička. Malá skupinka max. 3 maminek. Možnost online připojení v případě, že se nemůžete dostavit osobně.

Je možné se domluvit na individuální výuce (prezenčně nebo online, příp. kombinace obojího).