Jak to u nás chodí - 

aneb pár základních bodů při prvním příchodu do centra

 
Provozní doba centra : dle všech rozvrhů zde na stránkách
 
 Na kroužky a jiné aktivity určené přesným časem začátku choďte vždy minimálně 5 minut před zahájením, ať lekce může začít včas. 
Převlékněte se v šatně a čekejte prosím do skončení předchozí lekce na výzvu cvičitelky, že můžete přejít do tělocvičny. 
 
 
Na kroužky Kreativita v pohybu vezměte s sebou: pohodlné oblečení pro Vás i děti, klidně tepláčky a starší tričko, je to práce převážně na zemi a tvoření někdy i s barvami a vždy s lepidlem...... Dále obuv pro děti, pití.
 
WC : je umístěno až v hlavním cvičebním prostoru. Pro použití WC samozřejmě tiše projděte tělocvičnou kdykoliv, tedy i v průběhu cvičení, WC jsou umístěna za tělocvičnou u herny.  
 
 
Parkování vozidel : auto lze zaparkovat na parkovišti SBD u centra, nebo lze parkovat přímo v areálu Stavebního bytového družstva (projeďte závorou do areálu, řekněte, že jdete do centra , máme zde vyhrazen dostatek  parkovacích míst) . Dvůr se zamyká cca. v 17:15 hod. Pokud tedy víte, že budete v centru déle, prosím, abyste parkovali  na parkovišti před  CENTREM, ne na dvoře za bránou . 
 
Parkování kočárků : ptejte se u pana vrátného, dá Vám ochotně klíček a zámek na zabezpečení kočárku, ukáže místo pro umístění kočárku. Kočárky jsou umístěny pod střechou a navíc pod dohledem pana vrátného. Přesto v nich prosím nenechávejte nic cenného. 
 
Vstup do centra ZUZKA : je hlavním vstupem do SBD  (Stavebního bytového družstva). Vyjdete po schodech do 1.patra. 
Pro větší bezpečnost všech odložených věcí je vstup do centra na ZVONEK. 
 
Odložení věcí a bot: Boty odložte prosím v šatně ( po pravé straně) , nebo na chodbě, dětem přezujte přezůvky, pro dospělé jsou zde připraveny k zapůjčení pantofle. 
Ostatní věci odkládejte do šatnyna plochu, kde je koberec. Lze využít i druhou šatnu s kobercem, vybudovanou v prostoru chodby za skleněnými dveřmi.
 
Osobní a cenné věci vezměte s sebou do prostoru tělocvičny a herny. Zde se tašky umísťují do policové skříně, vyčleněné na uskladnění osobních věcí. 
 
Za odložené věci v celém areálu Centrum ZUZKA neručí, přesto se uzamčením celého centra po celý den snažíme předejít ztrátám či poničení věcí nás všech. 
 
Dbejte proto prosím na důkladné zavírání vstupních dveří, když přicházíte nebo odcházíte. 
Chráníte tím majetek Váš i ostatních. Díky moc.